Nowy samochód z wyprzedaży

0

Wyprzedaże rocznikowe cieszą się w Polsce niesłabnącą popularnością. W kraju, w którym wciąż najchętniej kupowane są samochody używane, rośnie też liczba pojazdów nabywanych od dealerów. Nie ulega wątpliwości, że wpływ na większe zainteresowanie konsumentów nowymi autami mają właśnie promocje samochodów. Odbywają się na przełomie każdego roku.

Jakie marki samochodów można wynająć w wypożyczalni pojazdów?

0

W wypożyczalniach aut możemy wypożyczyć dziś właściwie dowolny pojazd. Dzięki temu, korzystając z ich usług, bez problemu zaplanujemy zarówno służbowy wyjazd, jak i rodzinne wakacje.

W salonie samochodowym kupisz nie tylko nowe, ale i używane auta

0

Najczęściej salony dealerów samochodowych kojarzymy z samochodami nowymi i wtedy, gdy poszukujemy tańszego modelu z drugiej ręki, po prostu do nich nie zaglądamy. To jednak dość powszechny błąd, ponieważ również w wielu salonach samochodowych możemy zakupić pojazdy używane – wygodnie i bezpiecznie!

Jakie warunki trzeba spełnić, aby kupić auto w leasingu?

0

Prowadząc działalność gospodarczą możesz ubiegać się o kupno samochodu w formie leasingu. Każda oferta tego rodzaju jest jednak traktowana indywidualnie ze względu na wiele wpływających na ostateczną możliwość kupna czynników. W tym artykule wyjaśnimy, jakie warunki należy spełnić oraz jakie kroki trzeba podjąć, aby wziąć auto w leasing.

Znajdź auto idealne z Alfą Romeo

0

To Ty wiesz najlepiej, co powinno posiadać Twoje wymarzone auto – nikt nie zdecyduje za Ciebie. A jak znaleźć samochód idealny? Przekopywanie się przez niezliczone parametry i opisy jest dość nużące. Na szczęście istnieje narzędzie, dzięki któremu możesz połączyć wszystkie swoje oczekiwania w jedną, gotową do współpracy maszynę – konfigurator Alfa Romeo pomoże Ci znaleźć to, czego potrzebujesz.

Bezpieczna jazda z przyczepą

0

Każdy wyjazd samochodem na drogę wiąże się z mniejszym lub większym niebezpieczeństwem. Nieustannie dochodzi bowiem do wypadków, ponadto często miejsce mogą mieć również awarie. Niewątpliwie, ryzyko dodatkowo rośnie, kiedy ma się ze sobą przyczepę.

Ochrona pojazdu – jaki garaż najlepiej wybrać?

0

Posiadanie garażu na pojazd – czyli miejsca, gdzie ten mógłby przeczekać zimę, brzydką pogodę, ujemne temperatury czy grad, jeśli tylko nie jest wówczas używany – to już prawdziwy standard. Coraz mniej osób decyduje się na parkowanie „pod chmurką”, bo wiadomo, że na dłuższy czas to zabójcze dla kondycji pojazdu. I to każdego – nie tylko samochodu! Istnieje jednak tyle możliwości, że trudno się zdecydować na jeden konkretny. Większość osób ma mętlik w głowie. Jaki garaż jest odpowiedni dla kogo?

7 porad jak radzić sobie z zaparowaniem szyb w samochodzie

0
7 porad jak radzić sobie z zaparowaniem szyb w samochodzie

Zmiana temperatury, deszcz i śnieg mogą spowodować zaparowanie szyb samochodu.

Najpopularniejsze modele samochodów dostawczych Iveco

0
Najpopularniejsze modele samochodów dostawczych Iveco

Samochód dostawczy to podstawa funkcjonowania każdej firmy działającej w handlu i wielu przedsiębiorstw usługowych, zwłaszcza w branży budowlanej. Bezustanny obrót towarem czy dojazdy do klienta lub na plac budowy ze sprzętem, wymuszają ciągłą potrzebę transportu, więc niezawodne auto jest koniecznością.

Wulkanizacja na gorąco – na czym to polega?

0
Wulkanizacja na gorąco - na czym to polega?

Opony samochodowe są najbardziej narażonym na zużycie elementem auta. Co gorsza, zakup nowych oryginalnych wiąże się ze sporym wydatkiem. W sytuacji przedziurawienia opony, nie musimy na szczęście od razu wyrzucać jej na śmietnik.