dostawca części klimatyzacji samochodowej

Dzięki klimatyzacji, temperatura oraz jakość powietrza wewnątrz pojazdu – przede wszystkim w kabinie pasażerów – znajduje się pod stałą kontrolą. Obecność instalacji klimatyzacyjnej istotnie zwiększa wygodę korzystania z pojazdu. Szczególnie w trakcie podróży długodystansowych oraz odbywanych w porze wysokich temperatur.

Na instalację klimatyzacyjną składa się kilka głównych elementów – między innymi źródło grzania (którym najczęściej jest silnik), źródło chłodzenia, czujniki, efektory układu, sterowniki oraz liczne inne ogniwa. Należy podkreślić, że instalacje klimatyzacyjne w samochodach osobowych stosunkowo często ulegają różnorodnym uszkodzeniom i awariom. Wynika to z samego sposobu działania systemu klimatyzacji oraz dużej liczbie tworzących go części.

ClimaPartner – w trosce o jakość klimatyzacji w twoim samochodzie

Klimatyzacja samochodowa stawia przed właścicielem samochodu szereg dodatkowych wymogów. Przede wszystkim, należy zatroszczyć się zarówno o czystość całego systemu i tworzących go elementów, jak i sprawne działanie każdego z nich.

Naprzeciw tym potrzebom wychodzi ClimaPartner – dostawca części zamiennych do systemów klimatyzacji w samochodach osobowych, specjalizujący się również w narzędziach do czyszczenia i naprawy systemów klimatyzacyjnych. ClimaPartner to firma tworzona przez wykwalifikowaną kadrę specjalistów, pozyskujących części zamienne oraz narzędzia z hurtowni zlokalizowanych na terenie dwóch kontynentów – Europy i Azji.

W asortymencie znajdują się wszystkie niezbędne elementy, które pozwolą ci zadbać o stan systemu klimatyzacji w twoim samochodzie, a w przypadku jego awarii – pomogą w jego naprawie. Oferta ClimaPartner obejmuje między innymi: filtry, wentylatory, termostaty, czynniki chłodnicze (gaz), uszczelki i złącza oraz rozbudowany zestaw środków chemicznych przeznaczonych do konserwacji i czyszczenia. W tej ostatniej grupie produktów znajdziesz preparaty uszczelniające, czyszczące, odświeżające oraz specjalistyczne płyny odgrzybiające, przeznaczone do stosowania w systemach klimatyzacji w samochodach osobowych. Na asortyment środków chemicznych do konserwacji i czyszczenia składa się ponad 100 różnych produktów.

Pełną ofertę firmy znajdziesz na stronie climapartner.pl. Możesz również skontaktować się z zespołem pracowników firmy telefonicznie lub mailowo. Warto zasięgnąć kontaktu w przypadku, gdy nie masz pewności, jaki dokładnie artykuł pasuje do twojego systemu klimatyzacji samochodowej. Pracownicy pomogą ci w doborze konkretnego artykułu oraz udzielą wszystkich potrzebnych wskazówek.

Warto dodać, że ClimaPartner to firma stosunkowo młoda, o dużym potencjale handlowym i rozwojowym. O sile jej marki świadczą zdobyte w krótkim okresie istnienia wyróżnienia, wśród których znajduje się nagroda Laur Konsumenta w kategorii “Odkrycie roku 2018”.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ