Najpopularniejsze modele samochodów dostawczych Iveco

Samochód dostawczy to podstawa funkcjonowania każdej firmy działającej w handlu i wielu przedsiębiorstw usługowych, zwłaszcza w branży budowlanej. Bezustanny obrót towarem czy dojazdy do klienta lub na plac budowy ze sprzętem, wymuszają ciągłą potrzebę transportu, więc niezawodne auto jest koniecznością.

Od wielu lat najbardziej cenioną marką samochodów dostawczych w Polsce, ale i w całej Europie jest właśnie IVECO – mówi ekspert z firmy ADF Auto. IVECO proponuje swoim klientom samochody ładowne, mocne, bezawaryjne i bardzo oszczędne. Zdecydowanym hitem wśród dostawczaków IVECO jest produkowany i doskonalony już od ponad ćwierć wieku IVECO Daily.

IVECO Daily najnowszej generacji

Najnowsza wersja modelu Daily to samochód proponujący kilka zupełnie nowych rozwiązań. Auto zyskało zupełnie nową konstrukcję, dzięki czemu udało się powiększyć przestrzeń ładowną. Poprawiony rozstaw osi i nowe zawieszenie oznaczają jeszcze lepszą dynamikę jazdy i poprawę osiągów.

Celem opracowania nowej formuły Daily było podniesienie komfortu użytkowania samochodu niezależnie od warunków. W efekcie IVECO do dyspozycji kierowców oddało auto dostawcze, które idealnie radzi sobie zarówno w mieście, jak i w długich trasach międzynarodowych.

Daily Natural Power – ekologiczne auto dostawcze

IVECO ECODAILY zaliczane jest do samochodów dostawczych na paliwa alternatywne i nie bez powodu uznawane za najlepszą propozycję w tej kategorii. Napędzany gazem ziemnym ECODAILY to wyjątkowo sprawne auto dostawcze, które jednocześnie w swojej klasie może pochwalić się najniższą emisją dwutlenku węgla i najniższym zużyciem paliwa.

Daily Hi-Matic – komfort automatycznej skrzyni biegów

Samochód dostawczy IVECO Daily Hi-Matic wyposażono w 8-stopniową automatyczną skrzynię biegów, by jeszcze bardziej podnieść komfort jazdy i… umożliwić jeszcze większe oszczędności. Hi-Matic dostępny jest w kilku różnych wersjach, w zależności od zadań, jakim najczęściej stawia czoła jego kierowca.

Hi-Matic w pakiecie miejskim ułatwia jazdę w tłoku, wersja „regionalna” pozwala kierowcy wybierać tryb zmiany biegów ECO lub POWER, zaś pakiet międzynarodowy to kombinacja doskonałych osiągów, z komfortową jazdą auta osobowego i maksymalną oszczędnością paliwa.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ