Serpentynit do silnika

Wykorzystanie nanotechnologii w olejach silnikowych i dodatkach z serpentynitem Mihel to kolejny, rewolucyjny krok w stronę rozwoju preparatów przeznaczonych do ochrony silników. Poznaj nasze produkty, które cieszą się doskonałą opinią wśród użytkowników – zarówno kierowców, jak i mechaników oraz właścicieli warsztatów samochodowych. Przekonaj się co przekonało liczne grono klientów do sięgnięcia po nasze preparaty

Oleje ceramiczne Mihel – doskonałe właściwości smarne

Oleje samochodowe chronią silnik przed wewnętrzną korozją, i zapobiegają gromadzeniu się zanieczyszczeń w systemach hydraulicznych. Ich głównym zadaniem jest jednak odpowiednie rozprowadzenie środka smarnego w newralgiczne punkty poddawane nadmiernym obciążeniom. W ten sposób niwelujemy tarcie wywołane wzrostem temperatury pomiędzy ocierającymi się o siebie metalowymi elementami. Jest to proces w głównej mierze odpowiedzialny za zużywanie się silnika i spadek jego osiągów. Optymalna temperatura jest kluczem do jego odpowiedniego funkcjonowania.

Dzięki odpowiednio dobranej i dokładnie przetestowanej mieszance dodatków oleje ceramiczne Mihelniezwykle efektywne, dzięki czemu nie musisz martwić się o kondycję pojazdu nawet przy dużej eksploatacji. W celu jak najlepszej ochrony wykorzystaliśmy niesamowite właściwości nanocząsteczek ceramiki, które w inteligentny sposób docierają w najbardziej zagrożone miejsca, tworząc trwałą i solidną warstwę ochronną. 

Serpentynity EP500 – innowacyjne podejście do ochrony

Naszymi najnowszymi produktami, które znajdziesz w ofercie sklepu Mihel są dodatki EP500 z serpentynitem. Te preparaty o najwyższej skuteczności działania, jeszcze lepiej pozwolą Ci zadbać o Twoją skrzynię biegów, silnik czy układ wspomagania. Wykorzystanie nanocząsteczek sprawia, że są to preparaty stanowiące prawdziwą rewolucję na rynku motoryzacyjnym. Charakteryzują się one niespotykanymi do tej pory właściwościami rewitalizującymi pozwalającymi wydłużyć znacząco żywotność każdego układu. Wszystko to dzięki najnowszej technologii pozwalającej na skuteczne obniżenie tarcie oraz stałą ochronę podzespołów – jesteśmy w stanie zmniejszyć proces ich zużycia do minimum. Wytrzymała i stabilna powłoka ochronna tworzy się bezpośrednio na najbardziej narażonych metalowych powierzchniach oraz w miejscach, w których doszło do wcześniejszych ubytków.

Odkąd nasze produkty pojawiły się w sprzedaży, cieszą się pozytywnymi opiniami wśród kierowców i zyskują coraz większą popularność u mechaników i właścicieli warsztatów samochodowych w naszym kraju i za granicą. Zapewniamy najwyższą jakość i gwarantujemy, że zapewnisz swojej maszynie kompleksową ochronę.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ