Czy warto inwestować w skrzyniopalety Palox?

Bezpieczny transport towarów to zadanie, do którego producenci podchodzą z wielką uwagą. Straty towarowe w transporcie czy podczas magazynowania mogą stanowić spory problem dla przedsiębiorstwa. Dlatego też pojemniki i skrzyniopalety, dzięki którym ich zawartość jest należycie chroniona, stanowią doskonałą metodę na zapewnienie towarom odpowiednich warunków przewozu.

Pojemniki Palox a palety drewniane

Jeżeli porównamy komfort stosowania skrzyniopalet Paloks z powszechnie używanymi do niedawna w transporcie europaletami z drewna, zwycięstwo w szeregu konkurencji transportowych z pewnością przypadnie tym pierwszym. Każdy pojemnik palox jest poddawany po wyprodukowaniu tym samym seriom testów, dzięki czemu ich jakość stanowi powtarzalny, godny zaufania czynnik. Tymczasem palety drewniane wykonane są w sposób bardzo pobieżny i niestaranny, czego wynikiem są ich częste uszkodzenia.

Takie sytuacje nie tylko generują nadmiarowe koszty, ale także mogą być przyczyną niebezpiecznego wypadku w miejscu pracy. O utraconym towarze i przestojach w łańcuchu dostaw nie trzeba już nawet wspominać. Pojemniki Palox natomiast posiadają wysoką odporność, co przeciwdziała ich pękaniu. Ponadto nawet rozbicie się czy rozlanie partii towaru w obrębie pojemnika Paloks nie musi skutkować większymi problemami. W przeciwieństwie do palet z drewna, skrzyniopalety Palox z łatwością można utrzymać w czystości.

Pojemnik Palox – zbudowany z myślą o producentach

Inwestycja w skrzyniopalety Paloks z całą pewnością wymaga jednorazowego wydania nieco większej sumy z budżetu firmy, niż przypadku zwykłych europalet transportowych. Jednak taka decyzja w krótkim czasie doprowadzi producenta do wzrostu oszczędności, jaki zaskoczył już niejedną firmę.

Wszystkie właściwości pojemników Paloks zostały dopracowane, by zmaksymalizować zyski producentów towarów, a zminimalizować ich straty. Ich zakup stanowi doskonałe wyjście także dla firm, którym nieobojętny jest los środowiska naturalnego i kwestie ekologiczne. Choć to drewno wydaje się bardziej przyjaznym dla Natury materiałem, niska trwałość palet drewnianych w rzeczywistości sprawia, że traktowane są one jak produkty jednorazowe.

Zupełnie inna sytuacja ma miejsce, jeśli w transporcie i magazynowaniu korzystamy wyłączenie z pojemników Palox o podwyższonej wytrzymałości. To zakup, który z powodzeniem posłuży firmie przez lata. Czyszczenie i dezynfekcja tych ergonomicznych skrzyniopalet to sprawny proces, który w żaden sposób nie szkodzi tworzywu. Pęknięcia i uszkodzenia zdarzają się tu niezwykle rzadko i wynikają na ogół z błędu w użytkowaniu, nie z cech materiałowych pojemnika.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ