Volkswagen

Kupując nowy samochód, musisz także zadbać o jego ubezpieczenie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, Grupa Volkswagen udostępniła atrakcyjne pakiety ubezpieczenia dla nowych pojazdów. I właśnie pakietami komunikacyjnymi zajmiemy się w dzisiejszym artykule. Przede wszystkim odpowiemy na pytania:

  • Co obejmuje ubezpieczenie nowego samochodu?
  • Jakie zniżki na ubezpieczenie można uzyskać?

Te informacje na pewno pomogą Ci w podjęciu decyzji co do wyboru konkretnego pakietu ubezpieczenia.

Co obejmuje ubezpieczenie nowego samochodu?

Ubezpieczenie nowego samochodu w ramach pakietów oferowanych przez Grupę Volkswagen obejmuje bezpośrednią likwidację szkód w jednym z autoryzowanych punktów. Co istotne likwidacja następuje z pominięciem ubezpieczyciela sprawcy. To pozwala zaoszczędzić czas i uniknąć zbędnych formalności. W ramach ubezpieczenia możesz także liczyć na kompleksową obsługę w salonach i serwisach zlokalizowanych na terenie całego kraju. Każda naprawa pojazdu w ramach ubezpieczenia jest wykonywana z użyciem oryginalnych części zamiennych.

Dużym atutem omawianych pakietów ubezpieczenia jest możliwość wliczenia wartości składki w ratę kredytu. Jest to możliwe w przypadku finansowania zakupu pojazdu kredytem lub leasingiem.

W przypadku wznowienia ubezpieczenia w kolejnym roku możesz liczyć na atrakcyjne zniżki na serwisowanie auta w autoryzowanych punktach. Nie musisz od razu opłacać całej składki. Możesz rozłożyć ją na maksymalnie 12 rat. Już po 3 latach bezszkodowej jazdy będziesz mógł liczyć na maksymalne zniżki.

Jakie zniżki na ubezpieczenie można uzyskać?

A skoro o zniżkach mowa, to czas teraz nieco bliżej przyjrzeć się dodatkowym korzyściom, jakie płyną z wyboru pakietów komunikacyjnych Grupy Volkswagen. W przypadku regularnego serwisowania auta w ASO Volkswagen możesz liczyć na 5% zniżki na ubezpieczenie komunikacyjne. Dla uczestników programu Das Welt Auto oraz Audi Select Plus zniżki mogą wynieść nawet 10%. Maksymalne zniżki za bezszkodową jazdę możesz uzyskać już po 3 latach. Jeśli w Twoim aucie znajdują się Systemy Bezpiecznej Jazdy, to za takie wyposażenie otrzymasz dodatkową zniżkę w wysokości 5%.

Grupa Volkswagen przygotowała także atrakcyjne upusty dla nowych klientów. Ich wysokość może sięgać nawet 10%. Kupując przez Internet, możesz liczyć na dodatkowe 5% rabatu.

Na pewno docenisz też fakt, że Grupa Volkswagen gwarantuje brak zwyżek w przypadku wybranych rodzajów uszkodzeń. Bardzo istotny jest fakt, że przedstawione wyżej rabaty mogą się sumować. Dokładna analiza oferty pokaże, że za kompleksowe ubezpieczenie pojazdu wcale nie musisz płacić ogromnych pieniędzy. Dzięki pakietom od Grupy Volkswagen zyskujesz maksymalną ochronę w optymalnej cenie.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat pakietów komunikacyjnych oferowanych przez VW Bank, to koniecznie zajrzyj na stronę vwbank.pl. Znajdziesz tam szczegółowe informacje, które pozwolą Ci wybrać najlepsze ubezpieczenie na samochód.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ