Suzuki Swift Hybrid

Kolejne generacje Suzuki Swift pozwoliły wypracować temu modelowi pozycję jednego z najbardziej pożądanych samochodów miejskich na rynku. W najnowszej odsłonie Swift wciąż zachwyca niezawodnością, doskonałym prowadzeniem, a dodatkowo jest niezwykle wręcz oszczędny i dostępny w świetnej cenie. Nie może zatem dziwić, że zakup Suzuki Swift Hybrid od ręki jest karkołomnym zadaniem. Dowiedz się więcej o tym modelu i przekonaj się, dlaczego jest tak chętnie wybierany przez polskich nabywców.

Suzuki Swift Hybrid, czyli dobra dynamika przy zachowaniu niskiego zużycia paliwa

Suzuki Swift Hybrid wykorzystuje technologię mild hybrid, czyli tzw. miękkiej hybrydy. Polega ona na tym, że silnik benzynowy 1.2 DUALJET jest wspomagany przez generator elektryczny ISG dodatkową mocą i momentem obrotowym. Przekłada się to na lepszą dynamikę oraz zredukowanie zużycia paliwa i emisji spalin.

Swift Hybrid przeciętnie zużywa tylko 4,3 litra benzyny na 100 kilometrów w cyklu mieszanym.

Suzuki Swift Sport Hybrid – wersja, która zachwyca osiągami

Jeśli poza niskimi kosztami eksploatacji liczy się też dla Ciebie przyjemność z jazdy, to rozważ zakup Suzuki Swift Sport Hybrid. Jest to usportowiona wersja japońskiej legendy, gdzie pod maskę trafił silnik benzynowy 1.4 BOOSTERJET o mocy 129 KM, rozwijający 235 Nm momentu obrotowego.

Suzuki Swift Sport Hybrid to rasowy hot-hatch, rozpędzający się od 0 do 100 km/h w czasie zaledwie 9,1 sekundy i osiągający prędkość maksymalną 220 km/h.

Bardzo dobry poziom wyposażenia

Suzuki Swift Hybrid i Sport Hybrid to samochód miejski, który pod względem poziomu wyposażenia może konkurować z autami znacznie wyższej klasy. W najchętniej wybieranej wersji Premium Plus znajdziemy m.in. 16-calowe felgi aluminiowe, układ reagowania przedkolizyjnego Dual Sensor Brake czy interaktywny system multimedialny z 7-calowym ekranem dotykowym.

Cena Suzuki Swift Hybrid nie pozostawia wątpliwości – to model skazany na rynkowy sukces

Przy całej liście zalet Suzuki Swift Hybrid i Sport Hybrid trudno uwierzyć, że samochód ten może być oferowany w tak atrakcyjnej cenie. Za około 65 tysięcy złotych możemy wyjechać z salonu autem doskonale wyposażonym, dynamicznym, z oszczędnym napędem hybrydowym. To tłumaczy, dlaczego egzemplarze dostępne od ręki sprzedają się właściwie od razu.

W poszukiwaniu dobrej oferty, a także dostępnych egzemplarzy Suzuki Swift, zajrzyj do jednego z salonów autoryzowanego dealera japońskiej marki – MM Cars Suzuki w Katowicach, Zabrzu, Lubinie i w nowej lokalizacji w Warszawie przy al. Jerozolimskich 217.

Choć trudno jest dziś liczyć na promocje na Suzuki Swift, to warto porozmawiać z doradcą o specjalnych warunkach finansowania zakupu, atrakcyjnych pakietach ubezpieczeń komunikacyjnych oraz o ochronie serwisowej Suzuki Care 3+2.

Więcej o Suzuki Swift przeczytasz na stronie internetowej https://www.mmcars.pl/suzuki-swift-katowice-cena-hybrid-jazda-testowa-promocja-uzywane.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ