Wizyta u dentysty, kontrolne badania czy przegląd techniczny samochodu. Bardzo często każde z tych zdarzeń przeciągamy w nieskończoność i traktujemy wyłącznie jak zło konieczne. Lekarz i dentysta są równie ważni dla naszego zdrowia, jak mechanik dla zdrowia naszego samochodu. Należy więc pamiętać, że sprawność pojazdu to komfort, wygoda i bezpieczeństwo. W zdrowym ciele zdrowy duch – w zdrowym aucie zadowolony kierowca.

Dbając o samochód należy kierować się przede wszystkim profilaktyką. Nie od dziś bowiem wiadomo, że lepiej zapobiegać niż leczyć. Wizyta w warsztacie to nie tylko wymiana oleju czy filtrów paliwa. Na profesjonalną kontrolę stanu technicznego samochodu składa się między innymi pomiar emisji spalin, siły hamowania czy sprawdzenie luzów w zawieszeniu i układzie kierowniczym. Terminowy i gruntowny przegląd naszego wozu może sprawić, że w przyszłości unikniemy kosztownych remontów i niespodziewanych wydatków.

Nie każdą sytuację jesteśmy w stanie przewidzieć. Tak w życiu naszym jak i naszego samochodu zdarzają się historie nagłe i nieplanowane. Nie wchodzi wsteczny, coś się dzieje z układem smarowania czy po prostu nagle zaczął ciec olej. W momencie gdy naprawa auta będzie konieczna, w naszym serwisie ograniczymy jej czas i związane z nią koszty do minimum. Jak wiadomo czas to pieniądz, więc dzięki oszczędności jednego i drugiego – jako nasz klient – zyskujesz podwójnie. Przebita opona, uszkodzenie skrzyni biegów lub rysa na lakierze. Niezależnie od rodzaju usterki, jej wpływu na pracę silnika, skrzyni biegów czy po prostu na zewnętrzny wygląd samochodu, gwarantujemy kompleksową, szybką i tanią naprawę.

Problem z autem? Potrzebujesz holowania? Szukaj pomocy drogowej na pomocdrogowa.info

Oprócz doraźnej pomocy w postaci remontu czy przeglądu, obszar usług naszego serwisu rozszerzony jest także do fachowego i rzetelnego doradztwa w zakresie utrzymania auta w odpowiednim stanie technicznym. Wieloletnia obecność na rynku pozwala nam na dobrą współpracę z użytkownikami aut, dzielenie się zarówno doświadczeniem z dziedziny motoryzacji, jak i pasją do czterech kółek. Wychodzimy bowiem z założenia, że tak właśnie powinien wyglądać sprawdzony i zaufany warsztat. Warsztat, do którego często wracamy i – podobnie jak po długo odkładanej wizycie u dentysty – wychodzimy z ulgą i wytchnieniem.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ