Wynajem samochodu Warszawa

Jakie zalety ma wypożyczenie samochodu do celów biznesowych? W dużej mierze reprezentacyjne – firma, której pracownicy zawsze korzystają z eleganckich i zadbanych samochodów budzi szacunek i wywiera bardzo dobre wrażenie na potencjalnych kontrahentach. Takie rozwiązanie doceniają również sami pracownicy – udostępnienie im wygodnego i nowoczesnego samochodu może bardzo pozytywnie odbić się na ich relacjach z pracodawcą.

Samochód służbowy

Nie każda firma potrzebuje samochodów służbowych. W większości przypadków pracownicy sami dojeżdżają do pracy, w której pracują w trybie stacjonarnym. Posiadanie samochodu służbowego generuje stałe koszta – ubezpieczenia, przeglądów, napraw i konserwacji. Każdego roku traciłby on sporo na wartości, nawet jeśli byłby zupełnie nieużywany. W sytuacji, kiedy niezbyt często byłby on wykorzystywany, rezygnacja z jego zakupu jest przejawem rozsądnego gospodarowania środkami, co z kolei pozwala przetrwać okres spowolnienia gospodarczego i utrzymać się na rynku. Niekiedy jednak pojawiają się sytuacje, w których przydałby się samochód służbowy – np. kiedy chcemy wysłać pracowników na konferencję, szkolenie czy do wykonania jakiejś pracy poza siedzibą firmy. Jeśli takie sytuacje mają miejsce w Twojej firmie raz lub kilka razy w roku to posiadanie samochodu na stałe nie ma większego sensu – szczególnie, jeśli możliwe jest jego wypożyczenie.

Wynajem samochodu dla biznesu

Decydując się na wynajem samochodu Warszawa dla swoich pracowników, zapewniasz im podróż w wygodnych warunkach, bezpiecznym i niezawodnym pojazdem. Dzięki temu będą godnie reprezentować Ciebie i Twoją firmę – na branżowych spotkaniach czy eventach, a także przed kontrahentami. Samochody udostępniane przez wypożyczalnie są regularnie serwisowane, dzięki czemu zapewniasz im naprawdę bezpieczną podróż. Wbrew pozorom nie kosztuje to zbyt wiele pieniędzy – ceny zaczynają się już od kilkudziesięciu złotych dziennie, a dodatkowo na wszystko otrzymasz fakturę i będziesz mógł wliczyć to w koszta – co jeszcze bardziej zredukuje i tak niewielki już koszt. Takie zestawienie nie pozostawia złudzeń – wypożyczanie samochodów służbowych wychodzi znacznie taniej niż zakup i utrzymanie modelu przeznaczonego wyłącznie do tego celu. Jeśli dodać do tego wygodę, elastyczność i brak odpowiedzialności za utrzymanie pojazdu w należytym stanie – otrzymujesz połączenie idealne. Twoi pracownicy również docenią możliwość podróży w komfortowych warunkach.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ