Peugeot 308

Peugeot 308 to jeden z najchętniej wybieranych modeli francuskiego producenta. W naszym subiektywnym rankingu jest to też najładniejszy kompakt w klasie średniej – i to zarówno w wersji hatchback, jak i kombi. Nic dziwnego, że samochód budzi ogromne zainteresowanie na rynku, również w ofertach finansowania zakupu. Tutaj zdecydowanie brylują przedsiębiorcy, którzy w większości decydują się na leasing Peugeot 308. Czy warto? Zebraliśmy kilka argumentów na TAK.

Bardzo dobry komfort jazdy

Francuskie samochody zawsze słynęły z komfortu i nie inaczej jest w przypadku najnowszej generacji Peugeot 308. To bardzo wygodne auto, zdecydowanie nastawione na skuteczne resorowanie nierówności. Warto natomiast zaznaczyć, że układ kierowniczy jest zaskakująco precyzyjny i reaktywny, dlatego tym samochodem śmiało można wchodzić w zakręty z większą prędkością i czuć się pewnie na autostradzie.

Bogaty poziom wyposażenia

Peugeot to jeden z tych producentów, który kusi nabywców bardzo dobrym wyposażeniem – i to już w podstawowych wersjach. Można pochwalić taką politykę, dzięki której przyszły właściciel czy użytkownik nie musi poświęcać wiele czasu na żmudne konfigurowanie samochodu i dopłacać za różne elementy, w tym uznawane dziś za absolutny standard.

Rewelacyjny design

Czego jak czego, ale urody Peugeotowi 308 nie można odmówić. Samochód prezentuje się znakomicie, bardzo dynamicznie i bez wątpienia wyróżnia się na drodze. To świetna propozycja dla młodszych kierowców, którzy z jednej strony szukają samochodu praktycznego, rodzinnego (zwłaszcza w wersji kombi), a z drugiej chcą mieć poczucie, że jeżdżą autem niebanalnym i przyciągającym wzrok.

Warto również dodać, że Peugeot 308 jest samochodem bardzo dobrze wykonanym, co widać chociażby po jakości użytych materiałów wykończeniowych.

Ile kosztuje leasing Peugeot 308?

To zależy od wybranej wersji nadwozia, wyposażenia i oczywiście napędu. Faktem jest, że Peugeot 308 jest samochodem dostępnym nawet na przeciętną kieszeń, a tym bardziej w finansowaniu leasingiem, gdzie przedsiębiorca nie musi od razu angażować dużych środków finansowych.

Ostateczny koszt leasingu to składowa dwóch elementów: wartości początkowej pojazdu oraz RRSO. W przypadku modelu 308 spodziewaj się ofert na poziomie od około 1250 zł netto miesięcznie.

Znajdź ofertę dla siebie

Jeśli wiesz już, że leasing Peugeot 308 będzie optymalnym wyborem dla Twojej firmy, to w poszukiwaniu najkorzystniejszych ofert zajrzyj na stronę iBemo. To platforma internetowa, która daje bezpośredni dostęp do ofert leasingu prosto od autoryzowanych dealerów Grupy Bemo.

Na iBemo samodzielnie wyszukasz najlepszą ofertę i skonfigurujesz jej parametry. Umowę otrzymasz na maila, a po jej zawarciu możesz odebrać samochód w wybranym spośród kilkunastu salonów Grupy Bemo w całej Polsce. Wszystkie formalności leasingowe załatwisz w 100% online.

Sprawdź gotowe oferty leasingu Peugeot 308 na https://ibemo.pl.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ