Jakie auto kupić do 3 tysięcy?

Wielu z nas nie może poradzić sobie na co dzień bez samochodu. Dojazdy do pracy, dowożenie dzieci do przedszkola i szkoły, zakupy – gdy ma się własne auto, wtedy można o wiele łatwiej i szybciej załatwiać codzienne sprawy. Nie każdy jednak może zdecydować się na zakup auta za sporą sumę. Co wtedy, gdy do dyspozycji ma się tylko 3 tysiące złotych?

Dysponując mocno ograniczonym budżetem, który nie przekracza 3 tysięcy złotych, można bez problemu zakupić samochód używany, który posłuży przez następne lata. Do dyspozycji jest wiele modeli uznanych marek, dlatego znalezienie odpowiedniego pojazdu nie powinno sprawiać trudności, gdy tylko wiadomo, na co zwrócić uwagę.

Tanie, używane samochody – najpopularniejsze modele

Wśród hitów w niskich cenach znajdują się między innymi Volkswagen Golf, Daewoo Lanos, Daewoo Nubira, Fiat Brava, Opel Astra czy Opel Corsa. Te samochody, w różnych wersjach silników i wersjach wyposażenia, można zakupić nawet w cenie do około 3 tysięcy złotych.

Oczywiście, przy zakupach trzeba mieć oczy dookoła głowy, zwłaszcza gdy nie ma się zbyt dużego doświadczenia z motoryzacją. Najlepiej skonsultować się ze specjalistą w tej dziedzinie, który będzie mógł sprawdzić stan techniczny samochodu, a także doradzić, czy rzeczywiście będzie on dobrym zakupem.

Samochód z pożyczką – gdy potrzebujesz dodatkowej gotówki

Jeżeli nie potrafisz znaleźć żadnego samochodu w cenie do 3 tysięcy złotych lub udało ci się wyszukać naprawdę atrakcyjny model, który kosztuje nieco więcej, pomyśl o wzięciu pożyczki. Dzisiaj pożyczka od ręki dostępna jest w wielu bankach, a także można zaciągnąć ją całkowicie przez internet, na przykład w Getbucks.com oraz na innych stronach.

Nie musisz przygotowywać się na skomplikowane formalności, ponieważ internetowa pożyczka od ręki nie wymaga przedstawiania zaświadczeń i innych dokumentów. Należy tylko wypełnić wniosek on-line, przejść procedurę sprawdzenia tożsamości poprzez wykonanie przelewu ze swojego konta (w Getbucks.com to 1 grosz), a następnie odebrać pieniądze we wnioskowanej kwocie i przeznaczyć je na zakup swojego wymarzonego samochodu.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ