W wypożyczalniach aut możemy wypożyczyć dziś właściwie dowolny pojazd. Dzięki temu, korzystając z ich usług, bez problemu zaplanujemy zarówno służbowy wyjazd, jak i rodzinne wakacje.

Wynajęcie auta już dawno przestało być postrzegane jako luksusowa usługa. Na to rozwiązanie decydujemy się coraz częściej – zarówno na co dzień, jak i planując wakacje lub służbowy wyjazd. Z oferty wypożyczalni samochodów chętnie korzystają również przedsiębiorstwa, dla których jest to doskonały sposób na optymalizację kosztów przy braku własnej floty. Sprzyja temu różnorodność typów aut dostępnych dziś w wypożyczalniach, wśród których są już nie tylko miejskie kompakty. Na dowód przedstawiamy trzy różne pojazdy dostępne na www.fleetbook.pl.

Chevrolet Spark

To idealna propozycja dla klientów, którzy potrzebują ekonomicznego, łatwego w obsłudze i niedużego auta do poruszania się po mieście. Pod maską znajdziemy silnik o mocy 68 koni mechanicznych, a spalanie auta wynosi 5,1 litra na 100 kilometrów. Spark jest wyposażony w ułatwiające jazdę systemy: ABS, BAS i ESC, radio z MP3, klimatyzację i elektrycznie opuszczane przednie szyby. Dzienny koszt wypożyczenia tego kompaktowego auta to jedyne 75 złotych.

Opel Insignia

Niemiecki przedstawiciel autosegmentu D to świetna opcja dla bardziej wymagających klientów. Można wypożyczyć go za niespełna 180 złotych dziennie. W tej cenie otrzymujemy silnik Diesla o 163 koni mechanicznych, który do przejechania 100 kilometrów potrzebuje średnio 4,3 litra paliwa. Na pokładzie Insignii na wypożyczających czeka komfortowe wnętrze z dwustrefową, elektroniczną klimatyzacją, opuszczanymi elektrycznie szybami z przodu i z tyłu oraz systemem fotelików ISOFIX.

Nissan Qashqai 4×4

A co, jeśli planujemy wyjazd z dala od głównych tras? Na nierównościach polnych dróg i malowniczych, choć wyboistych wiejskich traktach najlepiej sprawdzą się auta z napędem 4×4 takie jak Nissan Qashqai. Jego wynajęcie na dobę to koszt 179 złotych. Qashqai oferuje diesel 4×4 o mocy 130 koni mechanicznych spalający około 5 litrów paliwa na 100 kilometrów i manualną skrzynię biegów. Wnętrze bez problemu mieszczące 5 osób jest wyposażone w dwustrefową klimatyzację, automatycznie opuszczane szyby, a kierowanie ułatwiają systemy ESP, ABS, Brake Assistant i EBD oraz czujniki parkowania.

[Głosów:2    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ